statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Białą w samej końcówce...

• autor: lksszynwald1985, 2018-04-30 11:56

Ciężki bój przyszło Nam stoczyć wczoraj z zespołem KS Biała, gdzie do 88 minuty to gospodarze wygrywali 2:1 !!! Ostatecznie po bramce wyrównującej stan meczu Tomasza Galasa właśnie w 88 minucie i bramce na 2:3 w 3 minucie doliczonego czasu gry strzelonej przez Filipa Brudnego zgarneliśmy rzutem na taśmę 3 punkty. Do przerwy prowadziliśmy 0:1 po bramce z rzutu karnego Mateusza Glińskiego. Dramatyczny przebieg meczu, który niestety zafundowaliśmy sobie sami nie potrafiąc wykorzystać swoich szans na podwyższanie wyniku meczu do przerwy, a zaraz po niej własne niewymuszone błędy doprowadziły do tego, że gospodarze nie dość, że wyrównali 7 minut po przerwie, to jeszcze wyszli na prowadzenie na 11 minut przed końcem spotkania !!! Determinacja okupiona szalonym wysiłkiem w końcówce meczu pozwoliła Nam wyszarpać to zwycięstwo w dosłownie ostatniej chwili (po strzeleniu bramki przez Filipa sędzia zawodów zakończył mecz), lecz nie tak na pewno powinien wyglądać mecz lidera z przed ostatnią drużyną i chyba wszyscy są tego świadomi.
Przed Nami jeden z ważniejszych pojedynków w tej rundzie w sobotę 5 maja o godz. 16:00 zagramy kolejny mecz wyjazdowy z trzecim zespołem ligi czyli drużyną z Wierzchosławic, która traci do Nas dystans 9 punktów, do wicelidera Dębiny Łętowskiej 3 oczka. Walka o awans trwa i będzie trwać do końca rozgrywek !!! Także do boju LKS