statystyki szczegółowe

Aktualności

Bobrowniki, Błękitni, Biała - trzy mecze, trzy wygrane -...

• autor: lksszynwald1985, 2017-05-12 08:48
Bobrowniki, Błękitni, Biała - trzy mecze, trzy wygrane - walka o awans trwa w na

W trzech ostatnich spotkaniach Nasz zespół zanotował trzy wygrane i dopisał do swojego dorobku 9 punktów, co pozwoliło na zmniejszenie strat do czołówki ligowej tabeli i tak do trzeciego Pawęzowa tracimy 4 punkty, a do lidera z Gosławic osiem i mecze bezpośrednie ze sobą, które będą kluczowe i miały decydujący wpływ w końcowym rozrachunku.

Najważniejsza z tych trzech wygranych to oczywiście ta już z byłym liderem czyli drużyną z Bobrownik, którą Nasz zespół pokonał na własnym boisku 3:1 (2:1). Bramki w tym arcyważnym spotkaniu zdobyli do przerwy Kamil Hebda i Marcin Okaz, w drugiej części gry wynik ustalił notując swoją drugą bramkę w meczu Marcin. Parę dni później w Tarnowcu zwycięstwo z Błękitnymi Tarnów 1:4 (0:4), do przerwy zapewnili Marcin Okaz, który znów trafił dwukrotnie oraz Szczepan Kantor i Kamil Kantor. W ostatniej kolejce w ciągu 22 minut trwania spotkania z zespołem KS Biała Nasza drużyna zdobyła pięć bramek nie dopuszczając przeciwnika pod własne pole karne, a w dużej mierze spowodowane było to kadrą jaką dysponowali goście w tym spotkaniu. Po nieco więcej niż kwadransie zespół z Białej nie mógł kontynuować meczu ze względu na zbyt małą liczbę zawodników na murawie i sędzia odgwizdał koniec spotkania i 5:0 dla gospodarzy. Do siatki rywali trafiali dwukrotnie Mateusz Gliński, Szczepan Kantor, Andrzej Stańczyk, oraz Jarek Magdziarczyk.

W sobotę 13 maja w ramach XXII kolejki spotkań Nasz zespół będzie walczył o piątą wygraną z rzędu w Wierzchosławicach z drużyną LKS Wierzchosławice-Ostrów od godz. 16:00. Nasz rywal obecnie znajduję się w środku ligowej tabeli przeplatając ostatnio swoje dobre występy (wygrana u siebie z Łegovią 3:1) ze słabszymi (porażka w Zabawie 2:1, czy porażka u siebie z Pawęzowem 4:8). Na wiosnę zespół z Wierzchosławic dwukrotnie pokonał rywala, nie zanotował ani jednego remisu, a pięciokrotnie schodził z murawy pokonany. Będzie to ważne spotkanie z Naszego punktu widzenia, bo każda strata punktów do końca sezonu pogrzebie Nasze szanse w walce z czołówką tabeli, a Nasz najbliższy rywal w tym sezonie u siebie zdołał pokonać np. 4:1 Iskrę Tarnów.

Zbiórka i wyjazd na mecz do Wierzchosławic z boiska w Szynwałdzie w sobotę 13 maja o godz. 14:40.

Trening przed meczem dziś tj. piątek 12 maja o godz. 18:15 boisko w Szynwałdzie.