LKS Szynwałd | 3:0 | LUKS Wola Radłowska |
2020-01-31, 19:00:00 Stadion Wola Rzędzińska |
||
galeria » | ||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Tarnów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 268, wczoraj: 52
ogółem: 976 344
statystyki szczegółowe
Na stronie TOZPN od dnia dzisiejszego dostępny jest wstępny terminarz rozgrywek A klasy na sezon 2015/2016 i według niego liga rozpocznie się 15/16 sierpnia, a ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na 7/8 listopada. Jesienią na własnym boisku zagramy sześciokrotnie i będziemy gościć dwukrotnie drużyny z Naszej gminy (Pogorię Pogórską Wolę i LUKS Skrzyszów), po za tymi spotkaniami derbowymi na własnym boisku zagramy z dwoma zespołami tarnowskimi czyli Metalem i Iskrą, drugą drużyną Tuchovii, oraz beniaminkiem rozgrywek KS Koszyce Wielkie na zakończenie rundy. Na inaugurację ligi zagramy na ciężkim terenie w Radlnej z bardzo wymagającym przeciwnikiem drugim zespołem poprzedniego sezonu. Przed własną publicznością zadebiutujemy kolejkę później pojedynkiem derbowym z Pogorią Pogórska Wola 22/23 sierpnia.
Kompletny wstępny terminarz rozgrywek dostępny po rozwinięciu newsa...
źródło http://ozpn.tarnow.pl
Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA A - RUNDA I
Kolejka 1 w dniach 15-08-2015/16-08-2015 (sobota, niedziela)
Tuchovia Tuchów II | Biała Lubaszowa | 2015-08-15 |
|
| |
KS US Śmigno | GKS Gromnik | 2015-08-15 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | Iskra Tarnów | 2015-08-15 |
|
| |
KS Radlna | LKS Szynwałd | 2015-08-15 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | KS Niwka | 2015-08-15 |
|
| |
LKS Ładna | LUKS Skrzyszów | 2015-08-15 | DERBY!!! |
| |
Metal Tarnów | Olszynka Ołpiny | 2015-08-15 |
|
|
Kolejka 2 w dniach 22-08-2015/23-08-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | Olszynka Ołpiny | 2015-08-22 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | Metal Tarnów | 2015-08-22 |
|
| |
KS Niwka | LKS Ładna | 2015-08-22 |
|
| |
LKS Szynwałd | Pogoria Pogórska Wola | 2015-08-22 | DERBY!!! |
| |
Iskra Tarnów | KS Radlna | 2015-08-22 |
|
| |
GKS Gromnik | KS Koszyce Wielkie | 2015-08-22 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | KS US Śmigno | 2015-08-22 |
|
|
Kolejka 3 w dniach 29-08-2015/30-08-2015 (sobota, niedziela)
KS US Śmigno | Biała Lubaszowa | 2015-08-29 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | Tuchovia Tuchów II | 2015-08-29 |
|
| |
KS Radlna | GKS Gromnik | 2015-08-29 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | Iskra Tarnów | 2015-08-29 |
|
| |
LKS Ładna | LKS Szynwałd | 2015-08-29 | DERBY!!! |
| |
Metal Tarnów | KS Niwka | 2015-08-29 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | LUKS Skrzyszów | 2015-08-29 |
|
|
Kolejka 4 w dniach 05-09-2015/06-09-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | LUKS Skrzyszów | 2015-09-05 |
|
| |
KS Niwka | Olszynka Ołpiny | 2015-09-05 |
|
| |
LKS Szynwałd | Metal Tarnów | 2015-09-05 |
|
| |
Iskra Tarnów | LKS Ładna | 2015-09-05 |
|
| |
GKS Gromnik | Pogoria Pogórska Wola | 2015-09-05 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | KS Radlna | 2015-09-05 |
|
| |
KS US Śmigno | KS Koszyce Wielkie | 2015-09-05 |
|
|
Kolejka 5 w dniach 12-09-2015/13-09-2015 (sobota, niedziela)
KS Koszyce Wielkie | Biała Lubaszowa | 2015-09-12 |
|
| |
KS Radlna | KS US Śmigno | 2015-09-12 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | Tuchovia Tuchów II | 2015-09-12 |
|
| |
LKS Ładna | GKS Gromnik | 2015-09-12 |
|
| |
Metal Tarnów | Iskra Tarnów | 2015-09-12 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | LKS Szynwałd | 2015-09-12 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | KS Niwka | 2015-09-12 |
|
|
Kolejka 6 w dniach 19-09-2015/20-09-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | KS Niwka | 2015-09-19 |
|
| |
LKS Szynwałd | LUKS Skrzyszów | 2015-09-19 | DERBY!!! |
| |
Iskra Tarnów | Olszynka Ołpiny | 2015-09-19 |
|
| |
GKS Gromnik | Metal Tarnów | 2015-09-19 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | LKS Ładna | 2015-09-19 |
|
| |
KS US Śmigno | Pogoria Pogórska Wola | 2015-09-19 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | KS Radlna | 2015-09-19 |
|
|
Kolejka 7 w dniach 26-09-2015/27-09-2015 (sobota, niedziela)
KS Radlna | Biała Lubaszowa | 2015-09-26 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | KS Koszyce Wielkie | 2015-09-26 |
|
| |
LKS Ładna | KS US Śmigno | 2015-09-26 |
|
| |
Metal Tarnów | Tuchovia Tuchów II | 2015-09-26 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | GKS Gromnik | 2015-09-26 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | Iskra Tarnów | 2015-09-26 |
|
| |
KS Niwka | LKS Szynwałd | 2015-09-26 |
|
|
Kolejka 8 w dniach 03-10-2015/04-10-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | LKS Szynwałd | 2015-10-03 |
|
| |
Iskra Tarnów | KS Niwka | 2015-10-03 |
|
| |
GKS Gromnik | LUKS Skrzyszów | 2015-10-03 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | Olszynka Ołpiny | 2015-10-03 |
|
| |
KS US Śmigno | Metal Tarnów | 2015-10-03 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | LKS Ładna | 2015-10-03 |
|
| |
KS Radlna | Pogoria Pogórska Wola | 2015-10-03 |
|
|
Kolejka 9 w dniach 10-10-2015/11-10-2015 (sobota, niedziela)
Pogoria Pogórska Wola | Biała Lubaszowa | 2015-10-10 |
|
| |
LKS Ładna | KS Radlna | 2015-10-10 |
|
| |
Metal Tarnów | KS Koszyce Wielkie | 2015-10-10 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | KS US Śmigno | 2015-10-10 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | Tuchovia Tuchów II | 2015-10-10 |
|
| |
KS Niwka | GKS Gromnik | 2015-10-10 |
|
| |
LKS Szynwałd | Iskra Tarnów | 2015-10-10 |
|
|
Kolejka 10 w dniach 17-10-2015/18-10-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | Iskra Tarnów | 2015-10-17 |
|
| |
GKS Gromnik | LKS Szynwałd | 2015-10-17 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | KS Niwka | 2015-10-17 |
|
| |
KS US Śmigno | LUKS Skrzyszów | 2015-10-17 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | Olszynka Ołpiny | 2015-10-17 |
|
| |
KS Radlna | Metal Tarnów | 2015-10-17 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | LKS Ładna | 2015-10-17 | DERBY!!! |
|
Kolejka 11 w dniach 24-10-2015/25-10-2015 (sobota, niedziela)
LKS Ładna | Biała Lubaszowa | 2015-10-24 |
|
| |
Metal Tarnów | Pogoria Pogórska Wola | 2015-10-24 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | KS Radlna | 2015-10-24 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | KS Koszyce Wielkie | 2015-10-24 |
|
| |
KS Niwka | KS US Śmigno | 2015-10-24 |
|
| |
LKS Szynwałd | Tuchovia Tuchów II | 2015-10-24 |
|
| |
Iskra Tarnów | GKS Gromnik | 2015-10-24 |
|
|
Kolejka 12 w dniach 31-10-2015/01-11-2015 (sobota, niedziela)
Biała Lubaszowa | GKS Gromnik | 2015-10-31 |
|
| |
Tuchovia Tuchów II | Iskra Tarnów | 2015-10-31 |
|
| |
KS US Śmigno | LKS Szynwałd | 2015-10-31 |
|
| |
KS Koszyce Wielkie | KS Niwka | 2015-10-31 |
|
| |
KS Radlna | LUKS Skrzyszów | 2015-10-31 |
|
| |
Pogoria Pogórska Wola | Olszynka Ołpiny | 2015-10-31 |
|
| |
LKS Ładna | Metal Tarnów | 2015-10-31 |
|
|
Kolejka 13 w dniach 07-11-2015/08-11-2015 (sobota, niedziela)
Metal Tarnów | Biała Lubaszowa | 2015-11-07 |
|
| |
Olszynka Ołpiny | LKS Ładna | 2015-11-07 |
|
| |
LUKS Skrzyszów | Pogoria Pogórska Wola | 2015-11-07 | DERBY!!! |
| |
KS Niwka | KS Radlna | 2015-11-07 |
|
| |
LKS Szynwałd | KS Koszyce Wielkie | 2015-11-07 |
|
| |
Iskra Tarnów | KS US Śmigno | 2015-11-07 |
|
| |
GKS Gromnik | Tuchovia Tuchów II | 2015-11-07 |
|
|
Zapowiada się mocny początek! Ciężko w Radlnej, a później 2xderby! Skrzyszów jednak spadł?
no, bardzo ciezko.. ale jak wygramy pierwsze 4 mecze to pozniej z gorki do okregowki.
Najbliższa kolejka 16 | ||||||||||||||||||||||||
|
|