statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewne zwycięstwo z Liwoczem... Walka o utrzymanie trwa...

• autor: lksszynwald1985, 2014-06-02 22:42

Wygraną 6:0 (2:0) z ostatnim zespołem w tabeli Liwoczem Szerzyny potwierdzamy swoje aspiracje w walce o ligowy byt i nadal pozostajemy w kontakcie punktowym z wyprzedzającymi nas drużynami z Ryglic, Rudki, oraz Gromnika. Bramki dla naszego zespołu do przerwy zdobyli Jarek Kozak, oraz Andrzej Stańczyk. Po zmianie stron na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Mateusz Gliński, drugie swoje trafienie zaliczył Andrzej Stańczyk, a wynik ustalił Jarek Bachula dosłownie po paru minutach od momentu wejścia na boisko. Sytuacja zarówno w górnej części tabeli jak i w dolnych rejonach robi się coraz ciekawsza i walka o awans do klasy okręgowej, czy spadek do niższej będzie trwać do ostatniej ligowej kolejki. Najbliższa to XXVIII w tym sezonie i jeśli chodzi o awans to czekają nas dwa ważne pojedynki na szczycie tabeli to lider Dunajec Zakliczyn podejmuje wicelidera ze Zbylitowskiej Góry, a wciąż nie składająca broni w walce o przepustkę do "okręgówki" drużyna ze Zgłobic podejmie Pogorie Pogórska Wola, do której traci zaledwie 4 oczka. Nasz zespół rozegra trzecie z rzędu spotkanie na własnym boisku tym razem naszym przeciwnikiem będzie Jutrzenka Wierzchosławice, która na wiosnę nie spisuje się równie dobrze jak jesienią, ich bilans to (3-1-7). W ostatnim meczu na boisku w Bogumiłowicach gdzie rozgrywa spotkania jako gospodarz ulegli zespołowi z Ryglic 1:2. Mamy nadzieje, że nie będziemy gorsi od sąsiada w tabeli i również dopiszemy sobie do swojego konta komplet punktów. Początek spotkania w niedzielę 8 czerwca o godz. 11:30. Zapraszamy...