statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne zwycięstwo... Mamy lidera...

• autor: lksszynwald1985, 2012-10-08 16:36

W VII kolejce spotkań o mistrzostwo B klasy nasz zespół odnosi piąte zwycięstwo z rzędu z ostatnią drużyną w tabeli zespołem KS Radlna 1:3 (0:2). Dzięki temu zwycięstwu i trzem punktom jak się później okazało zostaliśmy liderem w naszej tabeli wyprzedzając dotychczasowych WKS Siemiechów oraz KS Ryglice (mecz mniej).

Więcej info w rozwinięciu...

Na początku spotkania jak i w całej pierwszej połowie przewagę optyczną miała drużyna gospodarzy, która dłużej utrzymywała się przy piłce i przeprowadzała atak pozycjny z wykorzystaniem całej szerokości boiska. Śmiałe ataki zawodników z Radlnej po raz pierwszy zostałe skarcone po dokładnym dośrodkowaniu do Maćka Mazura, który umieszcza piłkę obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Drugi cios po kolejnym kontrataku zadaje Andrzej Stańczyk i do przerwy mieliśmy wynik 0:2. Po przerwie obraz gry uległ zmianie i obie drużyny próbowały swoich sił w szybkim przedostawaniu się pod bramkę rywala. Zwrotny moment w tym meczu to dwie czerwone kartki dla zawodników gospodarzy, którzy zostali usunięci z boiska przez sędziego za niesportowe zachowanie w tym samym momencie meczu. Grając w przewadze gospodarze  zdobywają bramkę kontaktową po bardzo dobrze wykonanym rzucie wolnym  sprzed pola karnego. Parę minut później znów w pełni kontrolujemy przebieg spotkania i po kolejnym kontrataku, który wyprowadził i wykończył Mateusz Gliński podwyższamy rezultat na 1:3 i takim też wynikiem pomimo wielu okazji pod bramką gospodarzy kończy się ten mecz. Po jakby na to nie spojrzeć ciężkim meczu na ciężkim terenie w Radlnej zdobywamy trzy punkty i jesteśmy liderem rozgrywek. Oby tak dalej...

W kolejnym ligowym spotkaniu naszym przeciwnikiem będzie zespół prowadzony przez naszego byłego trenera Krzysztofa Sikore LKS Olszyny. Początek spotkania w niedzielę 14 października o godz. 11:30 na boisku w Szynwałdzie. Serdecznie wszystkich zapraszam... :)